-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
57. Програмна продукція для двофакторної автентифікації та контролю робочих станцій
Тендер Prozorro UA-2022-09-19-010216-a
Завершена
1 640 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 200.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 200.00 UAH
Номер:
2de04758c93e41f587ae95832b4f854f
Внутрішній номер закупівлі:
15371266
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-19-010216-a
Замовник:
Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00019442
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, Киев, вул. Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Геннадій ЛЕВАДНИЙ +380442567057 levadnyi@kmu.gov.ua http://www.kmu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 640 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
8 200.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
16 400.00 UAH
Період уточнення:
19.09.2022 17:58 - 26.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
19.09.2022 17:58 - 06.10.2022 16:00
Аукціон:
07.10.2022 11:12 - 07.10.2022 11:35
Період кваліфікації:
07.10.2022 11:35 - 13.10.2022 20:24
Період завантаження договору:
13.10.2022 20:24 - 02.11.2022 20:24
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки за Програмну продукцію здійснюються Замовником протягом п’яти банківських днів після поставки Виконавцем Програмної продукції Замовнику на підставі рахунку та видаткової накладної.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Програмна продукція для двофакторної автентифікації та контролю робочих станцій (відповідний код 48514000-4 - Пакети програмного забезпечення для роботи з віддаленим доступом)
Кількість
900 штуки
Період постачання
до 23.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АККОРДГРУП"
Оскарження: 13.10.2022 20:24 - 24.10.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37313183
-
Контактна особа:
tender TENDER@ACCORD-GROUP.COM
-
Адреса:
Україна, 03057, м.Київ, ВУЛИЦЯ СМОЛЕНСЬКА, будинок 31-33, офіс 405
Оскарження: 13.10.2022 20:24 - 24.10.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 630 002.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 630 002.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.10.2022 20:24
Відповіді на вимоги
12
Документи
49
Скарги
0
ТОВ "ЕсАй БІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32553597
-
Контактна особа:
Євген Рачкінда +380444991212, +380678510662 reg.tender@sibis.com.ua
-
Адреса:
04073, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Рилєєва, будинок 10-А, корпус 2, літера «А»
Початкова пропозиція
1 636 521.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 636 521.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
12
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
6963fecef0f1459fbe8b262bfa09e7bc
Ідентифікатор договору:
UA-2022-09-19-010216-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АККОРДГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37313183
-
Контактна особа:
tender TENDER@ACCORD-GROUP.COM
-
Адреса:
Україна, 03057, м.Київ, ВУЛИЦЯ СМОЛЕНСЬКА, будинок 31-33, офіс 405
Номер договору:
24-84
Сума договору:
1 630 002.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.10.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
31.10.2022 13:56
Статус:
Виконаний