• Відкриті торги
  • КЕП

57. Програмна продукція для двофакторної автентифікації та контролю робочих станцій

1 630 002.00 UAH без ПДВ
Номер: 6963fecef0f1459fbe8b262bfa09e7bc
Ідентифікатор договору: UA-2022-09-19-010216-a-a1
Замовник: Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АККОРДГРУП"
Класифікатор ДК 021:2015: 48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Номер договору: 24-84
Дата підписання: 31.10.2022 13:56
Період дії договору: 31.10.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору: 1 630 002.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 1 630 002.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Програмна продукція для двофакторної автентифікації та контролю робочих станцій (відповідний код 48514000-4 - Пакети програмного забезпечення для роботи з віддаленим доступом)
Код ДК 021:2015: 48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпечення
Кількість 900 штуки
Період постачання до 23.12.2022
Місце постачання 01008, Україна, м. Київ, Київ, вул. Грушевського 12/2 На карті