-
Відкриті торги
-
КЕП
Програмна продукція для двофакторної автентифікації та контролю робочих станцій
Оголошено тендер
1 640 000.00
UAH
Номер:
d1ddbb362dcc4ce59dc948107d0a9504
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-09-14-002716-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00019442
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, Киев, вул. Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Господарсько-фінансовий департамент Секретаріату Кабінету Міністрів України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00019442
-
Адреса:
01008, Україна, Київська область, Киев, вул. Грушевського, 12/2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 640 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Програмна продукція для двофакторної автентифікації та контролю робочих станцій
Примітки:
(відповідний код 48514000-4 - Пакети програмного забезпечення для роботи з віддаленим доступом)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпечення
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
14.09.2022 12:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума1 640 000.00 UAH