-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Монітор пацієнта
Тендер Prozorro UA-2022-09-12-010022-a
Завершена
4 192 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 962.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 962.50 UAH
Номер:
03087bcf107f4962bb5080877beda5c4
Внутрішній номер закупівлі:
15313229
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-12-010022-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478567
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, Черкаси, 30 років Перемоги, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Атамась Богдана Олександрівна 380472559972 doctorr27@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 192 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
20 962.50 UAH
Період уточнення:
12.09.2022 17:19 - 18.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
12.09.2022 17:19 - 28.09.2022 00:00
Аукціон:
28.09.2022 14:45 - 28.09.2022 15:08
Період кваліфікації:
28.09.2022 15:08 - 04.10.2022 10:35
Період завантаження договору:
04.10.2022 10:35 - 24.10.2022 10:35
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунок за поставлений Товар здійснюється у розмірі 100 % упродовж 20 (двадцяти) календарних днів з дати поставки Товару на адресу Замовника на підставі наданого оригіналу видаткової накладної, та рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях20 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Монітор пацієнта за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні за кодом НК 024:2019: 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта
×
-
НК 024:2019:
33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта
Кількість
10 комплект
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВІН"
Оскарження: 04.10.2022 10:35 - 15.10.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38717123
-
Контактна особа:
Хороших Ольга Миколаївна 380505824326,380977065383 officelivin@gmail.com
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Театральна, 20
Оскарження: 04.10.2022 10:35 - 15.10.2022 00:00
Початкова пропозиція
4 188 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 188 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.10.2022 10:35
Відповіді на вимоги
10
Документи
76
Скарги
0
ТОВ "ЛЮМЕД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43969486
-
Контактна особа:
Віталій Зеленковський +380443530013 43969486.lumed@gmail.com
-
Адреса:
04210, Україна, м. Київ, місто Київ, пр.Героїв Сталінграда, будинок 20-А
Початкова пропозиція
4 190 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
4 190 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
27
Скарги
0
Контракти
Номер:
cb65741a98bb42d090986a3b9103896e
Ідентифікатор договору:
UA-2022-09-12-010022-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВІН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38717123
-
Контактна особа:
Хороших Ольга Миколаївна 380505824326,380977065383 officelivin@gmail.com
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Театральна, 20
Номер договору:
188
Сума договору:
4 188 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Монітор пацієнта за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні за кодом НК 024:2019: 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта: 418 800.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
16.11.2022 10:00
Статус:
Виконаний