-
Відкриті торги
-
КЕП
Монітор пацієнта за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні за кодом НК 024:2019: 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта
Оголошено тендер
4 192 500.00
UAH
Номер:
538f07a61a8b4d2b944fff73c4fe5e5f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-09-12-007115-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478567
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, Черкаси, 30 років Перемоги, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478567
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, Черкаси, 30 років Перемоги, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
4 192 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Монітор пацієнта за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні за кодом НК 024:2019: 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта
Примітки:
Місцезнаходження Замовника: місто Черкаси, вулиця 30 років Перемоги, будинок 16. Категорія Замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Мова якою викладено - українська.
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
12.09.2022 17:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума4 192 500.00 UAH