-
Відкриті торги
-
КЕП
Монітор пацієнта
Договір про закупівлю моніторів пацієнта
4 188 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
cb65741a98bb42d090986a3b9103896e
Ідентифікатор договору:
UA-2022-09-12-010022-a-a1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРКАСЬКА ОБЛАСНА ДИТЯЧА ЛІКАРНЯ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37478567
-
Контактна особа:
Атамась Богдана Олександрівна 380472559972 doctorr27@ukr.net
-
Адреса:
18029, Україна, Черкаська область, Черкаси, 30 років Перемоги, будинок 16
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВІН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38717123
-
Контактна особа:
Хороших Ольга Миколаївна 380505824326,380977065383 officelivin@gmail.com
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, Вінниця, вул. Театральна, 20
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
Монітор пацієнта за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні за кодом НК 024:2019: 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта: 418 800.00000 UAH без ПДВ
Опис:
Договір про закупівлю моніторів пацієнта
Номер договору:
188
Дата підписання:
16.11.2022 10:00
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Сума договору:
4 188 000.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
4 188 000.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Монітор пацієнта за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні за кодом НК 024:2019: 33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта
×
-
НК 024:2019:
33586 Система моніторингу фізіологічних показників одного пацієнта
Кількість
10 комплект
Період постачання
до 31.12.2022