-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
ШГВ22П-037 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з контролю якості викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел в атмосферне повітря, на межі СЗЗ та перевірки ефективності роботи пило-газоочисного устаткування на виконання умов дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря
Тендер Prozorro UA-2022-09-09-005935-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації
Завершена
211 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 200.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 200.00 UAH
Номер:
e45c3243a7fb405cb4382e757a1a188a
Внутрішній номер закупівлі:
15297288
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-09-005935-a
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00153146
-
Додаткова контактна особа:
Бутко Олександр Сергійович +380574992486 bas@shgpu.com.ua
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, смт. Донець, вул. Стадіонна, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Демченко +380675775883 serhii.demchenko@ugv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
211 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 200.00 UAH
Період уточнення:
09.09.2022 14:28 - 14.10.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
09.09.2022 14:28 - 24.10.2022 17:00
Період прекваліфікації:
24.10.2022 17:05 - 27.11.2022 00:00
Аукціон:
28.11.2022 13:17 - 28.11.2022 13:52
Період кваліфікації:
28.11.2022 13:52 - 29.11.2022 11:59
Період завантаження договору:
29.11.2022 11:59 - 19.12.2022 11:59
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Опис30-ть календарних днів з дати підписання Сторонами Акту приймання-передачі наданих послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з контролю якості викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел в атмосферне повітря, на межі СЗЗ та перевірки ефективності роботи пило-газоочисного устаткування на виконання умов дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.01.2023
Місце постачання
64240, Україна, Дніпропетровська область, Полтавська область, Харківська область
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОПРОМ""
×
-
Код ЄДРПОУ:
31438314
-
Контактна особа:
Марина Оськіна +380677279369, +380577175933 ecoprom2001@ukr.net
-
Адреса:
61204, Україна, Харківська область, місто Харків, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 72 А, квартира 80
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
21.11.2022 14:40
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Відповіді на вимоги
10
Документи
17
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЕКОБІЗНЕС ҐРІН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43432406
-
Контактна особа:
Положенцева Ірина 380500568274 ecobusinessgreen@ukr.net
-
Адреса:
61052, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ ПОЛТАВСЬКИЙ ШЛЯХ, будинок 56/58
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
21.11.2022 14:37
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Відповіді на вимоги
10
Документи
36
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАУКОВО-ДОСЛІДНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЕКОЛОГІЯ ПЛЮС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43089836
-
Контактна особа:
Куц Олег 380673708502 ECOLOGYPLUS@UKR.NET
-
Адреса:
Україна, Львівська область, Львів, 79057, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ АНТОНОВИЧА, будинок 128
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
21.11.2022 14:39
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Відповіді на вимоги
10
Документи
23
Скарги
0
ТОВ "ДОВКІЛЛЯ"
Оскарження: 29.11.2022 11:59 - 10.12.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39130652
-
Контактна особа:
Василь Дишкант +380972917715 tov.dovkillya@gmail.com
-
Адреса:
22500, Україна, Вінницька область, Липовецький район, місто Липовець, ВУЛИЦЯ ВИШНЕВА, будинок 26
Оскарження: 29.11.2022 11:59 - 10.12.2022 00:00
Початкова пропозиція
127 200.00 UAH з ПДВ /
114 900.00 UAH з ПДВ
114 900.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
53
Скарги
0
Початкова пропозиція
133 308.00 UAH з ПДВ /
115 000.00 UAH з ПДВ
115 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
21.11.2022 14:38
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
13
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "МОНОЛІТ-ЕКО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32639930
-
Контактна особа:
Мокрицький Андрій Анатолійович 0503377833 TENDER@MONOLIT-EKO.COM.UA http://monolit-eko.com.ua
-
Адреса:
79034, Україна, Львівська область, Львів, 79034, Львівська обл., місто Львів, вулиця Тернопільська, будинок 9
Початкова пропозиція
172 800.00 UAH з ПДВ /
117 800.00 UAH з ПДВ
117 800.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
21.11.2022 14:38
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
49
Скарги
0
ТОВ "НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО "УКРЕКОПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43191454
-
Контактна особа:
Дмитро Болбат +380981084076 ukrecoprojekt@gmail.com
-
Адреса:
02192, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ МИРОПІЛЬСЬКА, будинок 19
Початкова пропозиція
149 900.00 UAH з ПДВ /
149 900.00 UAH з ПДВ
149 900.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
21.11.2022 14:39
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
46
Скарги
0
Контракти
Номер:
4df49289aa8e48d1b3ecd81625f39cfc
Ідентифікатор договору:
UA-2022-09-09-005935-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ДОВКІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39130652
-
Контактна особа:
Василь Дишкант +380972917715 tov.dovkillya@gmail.com
-
Адреса:
22500, Україна, Вінницька область, Липовецький район, місто Липовець, ВУЛИЦЯ ВИШНЕВА, будинок 26
Номер договору:
СЗЗ/2022
Сума договору:
95 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
13.12.2022 00:00 - 31.01.2023 00:00
Дата підписання:
13.12.2022 14:00
Статус:
Виконаний