-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
ШГВ22П-037 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з контролю якості викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел в атмосферне повітря, на межі СЗЗ та перевірки ефективності роботи пило-газоочисного устаткування на виконання умов дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря
95 750.00
UAH без ПДВ
Номер:
4df49289aa8e48d1b3ecd81625f39cfc
Ідентифікатор договору:
UA-2022-09-09-005935-a-b1
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00153146
-
Контактна особа:
Сергій Демченко +380675775883 serhii.demchenko@ugv.com.ua
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, смт. Донець, вул. Стадіонна, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВ "ДОВКІЛЛЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39130652
-
Контактна особа:
Василь Дишкант +380972917715 tov.dovkillya@gmail.com
-
Адреса:
22500, Україна, Вінницька область, Липовецький район, місто Липовець, ВУЛИЦЯ ВИШНЕВА, будинок 26
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Номер договору:
СЗЗ/2022
Дата підписання:
13.12.2022 14:00
Період дії договору:
13.12.2022 00:00 - 31.01.2023 00:00
Сума договору:
95 750.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
95 750.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з контролю якості викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел в атмосферне повітря, на межі СЗЗ та перевірки ефективності роботи пило-газоочисного устаткування на виконання умов дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.01.2023
Місце постачання
64240, Україна, Дніпропетровська область, Полтавська область, Харківська область
На карті