-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Послуги з контролю якості викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел в атмосферне повітря, на межі СЗЗ та перевірки ефективності роботи пило-газоочисного устаткування на виконання умов дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря
Оголошено тендер
211 600.00
UAH
Номер:
adc4008fbb004fe88b54e67824e148e8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-09-08-007348-b
Тип процедури:
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
Закупівельник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00153146
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, селище міського типу Донець, вул. СТАДІОННА, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00153146
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, смт. Донець, вул. Стадіонна, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
211 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з контролю якості викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел в атмосферне повітря, на межі СЗЗ та перевірки ефективності роботи пило-газоочисного устаткування на виконання умов дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Дата опублікування:
08.09.2022 17:10
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума211 600.00 UAH