-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Тендер Prozorro UA-2022-09-07-005376-a
Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вентиляції та кондиціювання у будівлі по вул. Межигірська 11
Завершена
980 280.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 802.80 UAH
мін. крок: 1% або 9 802.80 UAH
Номер:
2eabda288fdf465587b48cb2287336a5
Внутрішній номер закупівлі:
15273684
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-07-005376-a
Замовник:
Державне підприємство "Управління з експлуатації майнового комплексу"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32668385
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вулиця Межигірська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Державне підприємство УзЕМК 380972213201 ot.imikhno@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
980 280.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 802.80 UAH
Період уточнення:
07.09.2022 13:05 - 13.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
07.09.2022 13:05 - 23.09.2022 09:00
Аукціон:
26.09.2022 11:57 - 26.09.2022 12:26
Період кваліфікації:
26.09.2022 12:26 - 28.09.2022 13:29
Період завантаження договору:
28.09.2022 13:29 - 18.10.2022 13:29
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписПослуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вентиляції та кондиціювання у будівлі по вул. Межигірська 11
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вентиляції та кондиціювання у будівлі по вул. Межигірська 11)
Кількість
3 місяць
Період постачання
17.10.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ ФІРМА "НОРД"
Оскарження: 27.09.2022 15:49 - 08.10.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13715373
-
Контактна особа:
Вадим Жвавець +380977718476 firmnord@gmail.com
-
Адреса:
08131, Україна, Київська область, Бучанський р-н, село Софіївська Борщагівка, вул.Соборна, будинок 63
Оскарження: 27.09.2022 15:49 - 08.10.2022 00:00
Початкова пропозиція
725 169.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
604 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
27.09.2022 15:49
Відповіді на вимоги
10
Документи
42
Скарги
0
ТОВ "ПРОЕКТ-РЕМ-БУД"
Оскарження: 28.09.2022 13:29 - 09.10.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42685475
-
Контактна особа:
Олексій Немчин +380666916431 7vz.com@gmail.com
-
Адреса:
03049, Україна, м. Київ, м.Київ, вул.Богданівська, будинок 7-Б, квартира 21
Оскарження: 28.09.2022 13:29 - 09.10.2022 00:00
Початкова пропозиція
750 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
605 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
28.09.2022 13:29
Відповіді на вимоги
10
Документи
79
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ ТЕХНОКЛІМАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36941776
-
Контактна особа:
Загинайло Олена 380444999870 office@tehnoclimate.com.ua http://www.tehnoclimate.com.ua
-
Адреса:
Україна, Київська область, Київ, 03115, м.Київ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 136, приміщення 34
Початкова пропозиція
828 242.40 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
740 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
2a11b518333a43b89d8414c9b0ac5f3c
Ідентифікатор договору:
UA-2022-09-07-005376-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ПРОЕКТ-РЕМ-БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42685475
-
Контактна особа:
Олексій Немчин +380666916431 7vz.com@gmail.com
-
Адреса:
03049, Україна, м. Київ, м.Київ, вул.Богданівська, будинок 7-Б, квартира 21
Номер договору:
№ 79000-01-12/49
Сума договору:
605 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
504 166.67 UAH без ПДВ
Період дії договору:
14.10.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
14.10.2022 11:00
Статус:
Виконаний