-
Відкриті торги
-
КЕП
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
надання послуг
605 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
2a11b518333a43b89d8414c9b0ac5f3c
Ідентифікатор договору:
UA-2022-09-07-005376-a-b1
Замовник:
Державне підприємство "Управління з експлуатації майнового комплексу"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32668385
-
Контактна особа:
Державне підприємство УзЕМК 380972213201 ot.imikhno@gmail.com
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вулиця Межигірська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ПРОЕКТ-РЕМ-БУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42685475
-
Контактна особа:
Олексій Немчин +380666916431 7vz.com@gmail.com
-
Адреса:
03049, Україна, м. Київ, м.Київ, вул.Богданівська, будинок 7-Б, квартира 21
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установокАналіз за цим CPV
Опис:
надання послуг
Номер договору:
№ 79000-01-12/49
Дата підписання:
14.10.2022 11:00
Період дії договору:
14.10.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
605 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 100 833.33 UAH)
Оплачено:
605 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 100 833.33 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок (Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вентиляції та кондиціювання у будівлі по вул. Межигірська 11)
Кількість
3 місяць
Період постачання
17.10.2022 - 31.12.2022