-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок ( Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вентиляції та кондиціювання у будівлі по вул. Межигірська,11 )
Оголошено тендер
980 280.00
UAH
Номер:
f90e3f2ed8d74a74a1e41e3e6c34bdf2
Ідентифікатор плану:
UA-P-2021-11-17-015600-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Державне підприємство "Управління з експлуатації майнового комплексу"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32668385
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Межигірська,11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державне підприємство "Управління з експлуатації майнового комплексу"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32668385
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, Межигірська, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
980 280.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок ( Послуги з технічного обслуговування та поточного ремонту систем вентиляції та кондиціювання у будівлі по вул. Межигірська,11 )
Примітки:
Вартість вказана з урахуванням ПДВ
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
50730000-1 Послуги з ремонту і технічного обслуговування охолоджувальних установок
Дата опублікування:
17.11.2021 16:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти від господарської діяльності
Сума980 280.00 UAH