-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Генератори
Тендер Prozorro UA-2022-09-03-000369-a
Завершена
410 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 100.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 100.00 UAH
Номер:
bbfd437d2026426aaf8aa933672500a2
Внутрішній номер закупівлі:
15245659
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-09-03-000369-a
Замовник:
Гніванська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04326075
-
Адреса:
23310, Україна, Вінницька область, Вінницький район, місто Гнівань, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 64
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Артем Пастух +380979364667 miskrada64@ukr.net https://gnivan-miskrada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
410 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 100.00 UAH
Період уточнення:
03.09.2022 22:29 - 09.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
03.09.2022 22:29 - 19.09.2022 00:00
Аукціон:
19.09.2022 13:36 - 19.09.2022 14:05
Період кваліфікації:
19.09.2022 14:05 - 19.09.2022 22:14
Період завантаження договору:
19.09.2022 22:14 - 09.10.2022 22:14
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензиновий генератор
Кількість
7 штуки
Період постачання
до 31.10.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "КРИВОРУЧКО ІЛЛЯ СЕРГІЙОВИЧ"
Оскарження: 19.09.2022 22:13 - 30.09.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2822418059
-
Контактна особа:
Ілля Криворучко +380632193315 foptender1@ukr.net
-
Адреса:
07400, Україна, м. Київ, місто Бровари, вул.Гагаріна, будинок 4, квартира 89
Оскарження: 19.09.2022 22:13 - 30.09.2022 00:00
Початкова пропозиція
390 600.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
390 600.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
19.09.2022 22:13
Відповіді на вимоги
10
Документи
73
Скарги
0
ФОП "КАТОЛІК ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ"
Оскарження: 19.09.2022 22:14 - 30.09.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3591311370
-
Контактна особа:
Олександр Католік +380996232517 fopkatolik@gmail.com
-
Адреса:
23310, Україна, Вінницька область, Тиврівський район, місто Гнівань, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 16
Оскарження: 19.09.2022 22:14 - 30.09.2022 00:00
Початкова пропозиція
398 146.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
398 146.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.09.2022 22:14
Відповіді на вимоги
10
Документи
17
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КАПІТАЛСИСТЕМБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43059382
-
Контактна особа:
Валентин Косенко 380730055151 m0730055151@gmail.com
-
Адреса:
01103, Україна, Київська область, Київ, 01103, місто Київ, БУЛЬВАР ДРУЖБИ НАРОДІВ, будинок 28-В
Початкова пропозиція
405 300.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
405 300.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
77
Скарги
0
Контракти
Номер:
208adb109c1544d5957cd7a823306df5
Ідентифікатор договору:
UA-2022-09-03-000369-a-c1
Постачальник:
ФОП "КАТОЛІК ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
3591311370
-
Контактна особа:
Олександр Католік +380996232517 fopkatolik@gmail.com
-
Адреса:
23310, Україна, Вінницька область, Тиврівський район, місто Гнівань, вулиця Ярослава Мудрого, будинок 16
Номер договору:
48
Сума договору:
398 146.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.09.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
30.09.2022 12:59
Статус:
Виконаний