-
Відкриті торги
-
КЕП
Генератори
Оголошено тендер
410 000.00
UAH
Номер:
dda73b83f783447ca26aaa196d9bb915
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-09-03-000129-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Гніванська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04326075
-
Адреса:
23310, Україна, Вінницька область, Вінницький район, місто Гнівань, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 64
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Гніванська міська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04326075
-
Адреса:
23310, Україна, Вінницька область, Вінницький район, місто Гнівань, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 64
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
410 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Генератори
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
31120000-3 Генератори
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
03.09.2022 22:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензиновий генератор
Кількість
7 штуки
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума410 000.00 UAH