• Відкриті торги
  • КЕП

Генератори

398 146.00 UAH без ПДВ
Номер: 208adb109c1544d5957cd7a823306df5
Ідентифікатор договору: UA-2022-09-03-000369-a-c1
Замовник: Гніванська міська рада
Постачальник: ФОП "КАТОЛІК ОЛЕКСАНДР АНАТОЛІЙОВИЧ"
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Номер договору: 48
Дата підписання: 30.09.2022 12:59
Період дії договору: 30.09.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору: 398 146.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 398 146.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензиновий генератор
Код ДК 021:2015: 31121000-0 Генераторні установки
Кількість 7 штуки
Період постачання до 31.10.2022
Місце постачання 23310, Україна, Вінницька область, місто Гнівань, Соборна, 64 На карті