-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-95, бензин А-92, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2022-08-30-008367-a
Місцезнаходження: 35009, Рівненська обл, с. Мала Любаша, вул. Соборна, 10. Категорія: Орган місцевого самоврядування
Завершена
815 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 5 000.00 UAH
Номер:
9ed7f90bafcf443382fdf4afad912db2
Внутрішній номер закупівлі:
15216745
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-08-30-008367-a
Замовник:
Малолюбашанська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04386226
-
Адреса:
35009, Україна, Рівненська область, село, Рівненська область Рівненський район с.Мала Любаша вул.Соборна,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Толочик Оксана Павлівна +380365763316 mlubasha@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
815 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 000.00 UAH
Період уточнення:
30.08.2022 17:45 - 06.09.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
30.08.2022 17:45 - 16.09.2022 17:50
Аукціон:
19.09.2022 11:57 - 19.09.2022 12:20
Період кваліфікації:
19.09.2022 12:20 - 22.09.2022 10:44
Період завантаження договору:
22.09.2022 10:44 - 12.10.2022 10:44
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписПідписання акта приймання-передачі/накладної
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Кількість
6500 літр
Період постачання
до 31.12.2022
бензин А-92
Кількість
1200 літр
Період постачання
до 31.12.2022
дизельне паливо
Кількість
7700 літр
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
Оскарження: 22.09.2022 10:44 - 03.10.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Ризиков Артур Владимирович 380504486239 Skd98752@gmail.com http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000 , Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Оскарження: 22.09.2022 10:44 - 03.10.2022 00:00
Початкова пропозиція
758 405.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
758 405.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.09.2022 10:44
Відповіді на вимоги
10
Документи
101
Скарги
0
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "АВІКОМ РІВНЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30559953
-
Контактна особа:
Ирина Балицкая +380672352064 irarovno@ukr.net
-
Адреса:
33009, Україна, Рівненська область, місто Рівне,, ПРОВУЛОК РОБІТНИЧИЙ, будинок 5
Початкова пропозиція
814 400.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
814 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
5b24e3c4039f4910863d81dd23bee01b
Ідентифікатор договору:
UA-2022-08-30-008367-a-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Ризиков Артур Владимирович 380504486239 Skd98752@gmail.com http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000 , Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Номер договору:
1879/261
Сума договору:
758 405.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
632 004.17 UAH без ПДВ
Період дії договору:
05.10.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
05.10.2022 00:00
Статус:
Виконаний