-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Бензин А-95, бензин А-92, дизельне паливо
Тендер Prozorro UA-2022-08-30-008367-a
Місцезнаходження: 35009, Рівненська обл, с. Мала Любаша, вул. Соборна, 10. Категорія: Орган місцевого самоврядування
Завершена
815 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 5 000.00 UAH
Період уточнення:
30.08.2022 17:45 - 06.09.2022 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим