-
Відкриті торги
-
КЕП
Бензин А-95, бензин А-92, дизельне паливо
758 405.00
UAH з ПДВ
Номер:
5b24e3c4039f4910863d81dd23bee01b
Ідентифікатор договору:
UA-2022-08-30-008367-a-b1
Замовник:
Малолюбашанська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04386226
-
Контактна особа:
Толочик Оксана Павлівна +380365763316 mlubasha@ukr.net
-
Адреса:
35009, Україна, Рівненська область, село, Рівненська область Рівненський район с.Мала Любаша вул.Соборна,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛІВАЙН ТОРГ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41449359
-
Контактна особа:
Ризиков Артур Владимирович 380504486239 Skd98752@gmail.com http://www.avias.ua
-
Адреса:
49000 , Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, 49000, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, ВУЛИЦЯ МАНДРИКІВСЬКА, будинок 47, офіс 503
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Номер договору:
1879/261
Дата підписання:
05.10.2022 00:00
Період дії договору:
05.10.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
758 405.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 126 400.83 UAH)
Оплачено:
758 405.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 126 400.83 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Бензин А-95
Кількість
6500 літр
Період постачання
до 31.12.2022
бензин А-92
Кількість
1200 літр
Період постачання
до 31.12.2022
дизельне паливо
Кількість
7700 літр
Період постачання
до 31.12.2022