-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція приміщення їдальні в ПДЗОВ «Прикордонник» з надбудовою мансардного поверху та облаштування підсобних приміщень
Тендер Prozorro UA-2017-11-15-001349-b
Завершена
3 200 480.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 000.00 UAH
Номер:
9eecfeb043f54378859cec1bd3d81d68
Внутрішній номер закупівлі:
1514397
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2017-11-15-001349-b
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Нововолинської міської ради Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02141696
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, місто Нововолинськ, проспект Дружби, 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Рудчук Андрій Вячеславович +380931590415 jurist_osvita@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45454000-4 РеконструкціяАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
3 200 480.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 000.00 UAH
Період уточнення:
15.11.2017 17:14 - 21.11.2017 12:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2017 17:14 - 01.12.2017 12:00
Аукціон:
04.12.2017 13:35 - 04.12.2017 14:14
Період кваліфікації:
04.12.2017 14:14 - 11.12.2017 08:55
Період завантаження договору:
07.12.2017 13:01 - 27.12.2017 13:01
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Роботи Реконструкція приміщення їдальні в ПДЗОВ «Прикордонник» з надбудовою мансардного поверху та облаштування підсобних приміщень
Кількість
1 штуки
Період постачання
14.12.2017 - 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ 'ВОЛИНЬЕКОБУД'
Оскарження: 04.12.2017 14:14 - 16.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41255327
-
Контактна особа:
Шипелик Михайло Миколайович +380993663001 volecobud@gmail.com
-
Адреса:
43020, Украина, ВОЛЫНСКАЯ ОБЛ, ЛУЦК, УЛ РОВЕНСКАЯ Д. 76
Оскарження: 04.12.2017 14:14 - 16.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 904 554.16 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 000 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
05.12.2017 12:31
Документи
28
Скарги
0
ТОВ "ДАД-БУД"
Оскарження: 05.12.2017 12:31 - 17.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
38652585
-
Контактна особа:
Дмитро Цаан +380979052259 dad-bud@ukr.net
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, м. Нововолинськ, 15 Мікрорайон, буд. 5, кв. 21
Оскарження: 05.12.2017 12:31 - 17.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 720 397.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 199 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.12.2017 11:08
Документи
65
Скарги
0
ПП Зевс-Гарант
Оскарження: 06.12.2017 11:08 - 18.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
36177829
-
Контактна особа:
Давидюк Анатолій Миколайович +380336821104 zevs-garant@ukr.net
-
Адреса:
45100, Україна, Волинська область, Рожище, Селянська, 46
Оскарження: 06.12.2017 11:08 - 18.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 782 153.73 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 499 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
07.12.2017 13:01
Документи
31
Скарги
0
ПП "Нова Аркада"
Оскарження: 07.12.2017 13:01 - 22.12.2017 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
31216779
-
Контактна особа:
Новосад Ігор Іванович +380334430707 arkadan@rambler.ru
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, Козацька, 27
Оскарження: 07.12.2017 13:01 - 22.12.2017 00:00
Початкова пропозиція
2 999 164.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 549 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.12.2017 08:55
Документи
28
Скарги
1
ТОВ Західбудпром
×
-
Код ЄДРПОУ:
32186410
-
Контактна особа:
Лещишина Алла Василівна +380334446793 zaxidbudprom@ukr.net
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, 5 Мікрорайон, буд.13
Початкова пропозиція
3 107 369.76 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 550 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
32
Скарги
0
Контракти
Номер:
455ffef2bdb6479ab6587c11fb13f2b0
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-15-001349-b-c1
Постачальник:
ПП "Нова Аркада"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31216779
-
Контактна особа:
Новосад Ігор Іванович +380334430707 arkadan@rambler.ru
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, Козацька, 27
Номер договору:
12/11ВТ
Сума договору:
2 549 999.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.12.2017 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
22.12.2017 00:00
Статус:
Підписаний