-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Реконструкція приміщення їдальні в ПДЗОВ «Прикордонник» з надбудовою мансардного поверху та облаштування підсобних приміщень
Тендер Prozorro UA-2017-11-15-001349-b
Завершена
3 200 480.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 000.00 UAH
Період уточнення:
15.11.2017 17:14 - 21.11.2017 12:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим