-
Відкриті торги
-
КЕП
Реконструкція приміщення їдальні в ПДЗОВ «Прикордонник» з надбудовою мансардного поверху та облаштування підсобних приміщень
2 549 999.00
UAH з ПДВ
Номер:
455ffef2bdb6479ab6587c11fb13f2b0
Ідентифікатор договору:
UA-2017-11-15-001349-b-c1
Постачальник:
ПП "Нова Аркада"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31216779
-
Контактна особа:
Новосад Ігор Іванович +380334430707 arkadan@rambler.ru
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, Козацька, 27
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору:
12/11ВТ
Дата підписання:
22.12.2017 00:00
Період дії договору:
22.12.2017 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
2 549 999.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 2 549 999.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Роботи Реконструкція приміщення їдальні в ПДЗОВ «Прикордонник» з надбудовою мансардного поверху та облаштування підсобних приміщень
Кількість
1 штуки
Період постачання
14.12.2017 - 31.12.2018