-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Цемент ( Портландцемент )
Тендер Prozorro UA-2022-07-25-005246-a
Цемент ( Портландцемент ) ( Відповідність Товару повинна відповідати вимогам ДСТУ Б.В. 2.7-46:2010)
Завершена
45 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 456.00 UAH
мін. крок: 1% або 456.00 UAH
Номер:
60d670703b57450eab5132fa632387c5
Внутрішній номер закупівлі:
14964612
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-07-25-005246-a
Замовник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Роменська,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мусієнко Лідія Василівна +380545251354 ldolsr2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44111200-3 ЦементАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
45 600.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
456.00 UAH
Період уточнення:
26.07.2022 10:57 - 01.08.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
26.07.2022 10:57 - 11.08.2022 00:00
Аукціон:
11.08.2022 12:14 - 11.08.2022 12:43
Період кваліфікації:
11.08.2022 12:43 - 30.08.2022 16:32
Період завантаження договору:
30.08.2022 16:32 - 19.09.2022 16:32
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за Товар здійснюється шляхом перерахування грошових коштів з поточного рахунку Покупця протягом 7 (семи) банківських днів з 7дати підписання видаткової накладної на Товар та на підставі отриманого Покупцем оригіналу належним чином оформленого рахунку від Постачальника. Покупець має право повернути рахунок Постачальникові без здійснення оплати в разі неналежного оформлення документів згідно даного Договору (відсутність печатки, підписів тощо). Всі розрахунки за даним Договором здійснюються в національній грошовій валюті України.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цемент( Портландцемент)
Кількість
6 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "КВА"
Оскарження: 29.08.2022 16:03 - 09.09.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39720797
-
Контактна особа:
Віктор Кондратенко +380992904966 kvabud@gmail.com
-
Адреса:
37333, Україна, Полтавська область, Гадяцький р-н, село Петрівка-Роменська,, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 6, кімната 1
Оскарження: 29.08.2022 16:03 - 09.09.2022 00:00
Початкова пропозиція
39 000.24 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
37 199.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
11
Документи
25
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОЛО-ТРЕЙД"
Оскарження: 30.08.2022 13:06 - 10.09.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42587753
-
Контактна особа:
Мишко Альона Анатоліївна 380669314772 KOLOTRADE.TOV@GMAIL.COM
-
Адреса:
40002, Україна, Сумська область, Суми, 40002, Сумська обл., місто Суми, Ковпаківський район, ВУЛИЦЯ Роменська, будинок 40
Оскарження: 30.08.2022 13:06 - 10.09.2022 00:00
Початкова пропозиція
40 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
37 200.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
30.08.2022 13:06
Відповіді на вимоги
11
Документи
62
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ «РЕСУРСГРУП»
Оскарження: 30.08.2022 16:32 - 10.09.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41468654
-
Контактна особа:
Бондаренко Анна 380443909091 a.bondarenko@r-g.com.ua
-
Адреса:
01004, Україна, Київська область, Київ, вул. Червоноармійська/Басейна, 1-3/2 літ. "А"
Оскарження: 30.08.2022 16:32 - 10.09.2022 00:00
Початкова пропозиція
40 242.96 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
40 242.96 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.08.2022 16:32
Відповіді на вимоги
11
Документи
49
Скарги
0
Контракти
Номер:
6f8ddb66bf8543b6a4f92aa6f489083c
Ідентифікатор договору:
UA-2022-07-25-005246-a-b2
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ «РЕСУРСГРУП»
×
-
Код ЄДРПОУ:
41468654
-
Контактна особа:
Бондаренко Анна 380443909091 a.bondarenko@r-g.com.ua
-
Адреса:
01004, Україна, Київська область, Київ, вул. Червоноармійська/Басейна, 1-3/2 літ. "А"
Номер договору:
145
Сума договору:
40 242.96 UAH з ПДВ
Сума договору:
33 535.80 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.09.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
12.09.2022 00:00
Статус:
Виконаний