• Відкриті торги
  • КЕП

Цемент ( Портландцемент )

40 242.96 UAH з ПДВ
Номер: 6f8ddb66bf8543b6a4f92aa6f489083c
Ідентифікатор договору: UA-2022-07-25-005246-a-b2
Замовник: Липоводолинська селищна рада
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФІНАНСОВО-ПРОМИСЛОВА КОМПАНІЯ «РЕСУРСГРУП»
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Номер договору: 145
Дата підписання: 12.09.2022 00:00
Період дії договору: 12.09.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору: 40 242.96 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 6 707.16 UAH)
Оплачено: 40 242.96 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 6 707.16 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Цемент( Портландцемент)
Код ДК 021:2015: 44111200-3 Цемент
Кількість 6 тонни
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 42500, Україна, Сумська область, смт. Липова Долина, вул. Полтавська,32 На карті