-
Відкриті торги
-
КЕП
Цемент ( Портландцемент )
Оголошено тендер
45 600.00
UAH
Номер:
1debed3993da480da22c4dbd641fe57a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-07-25-000051-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Роменська,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Мусієнко Лідія Василівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Роменська,10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
45 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Цемент ( Портландцемент )
Примітки:
Цемент ( Портландцемент відповідно ДСТУ Б.В. 2.7-46:2010)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
44111200-3 Цемент
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
25.07.2022 09:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Цемент ( Портландцемент )
Кількість
6 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума45 600.00 UAH