-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
31430000-9 Електричні акумулятори (Електричні акумулятори)
Тендер Prozorro UA-2022-07-20-008113-a
31430000-9 - Електричні акумулятори (Акумулятор типу CR-2) - 6 шт.; 31430000-9 Електричні акумулятори (Акумулятор типу CR-2) - 3 шт.; 31430000-9 - Електричні акумулятори (Акумулятор типу АА) - 316 шт.; 31430000-9 - Електричні акумулятори (Акумулятор типу ААА) 172 шт .; 31430000-9 - Електричні акумулятори (Акумулятор для шуруповерта 12 В Ni-Cd 1.5 Aч) - 2 шт.; 31430000-9 - Електричні акумулятори (Акумулятор типу “Крона”) - 32 шт.; 31430000-9 - Електричні акумулятори (Акумулятор типу типу S006E) - 1 шт.; 31430000-9 - Електричні акумулятори (Акумулятор типу NB-10L) - 1 шт.; 31430000-9 - Електричні акумулятори (Акумулятор типу AGM (RITAR, RT1270) (151х65х94(100))) - 5 шт.; 31430000-9 - Електричні акумулятори (Акумулятор типу NP-BG1, NP-FG1) - 1 шт.; 31430000-9 - Електричні акумулятори (Акумулятор типу EN-EL9) -1 шт.; 31430000-9 - Електричні акумулятори (Акумулятор типу A32-K53 до ноутбука Asus A43 A53) - 2 шт.; 31430000-9 Електричні акумулятори (Акумулятор типу EN-EL5) - 2 шт.; 31430000-9 - Електричні акумулятори (Акумулятор до ноутбука Samsung AA-PBONC4B/AA-PL0NC8B/AA) - 2 шт. Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.
мін. крок: 0.5% або 1 025.00 UAH
-
Код ЄДРПОУ:
01181765
-
Адреса:
03179, Україна, Київська область, Киев, пр. Перемоги, 151
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
- Подіяпоставка товару
- ОписРозрахунки за партію Товару проводяться шляхом оплати Замовником протягом 180 (ста вісімдесяти) робочих днів від дати підписання Сторонами видаткової накладної на партію Товару.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях180 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Результати торгів
-
Код ЄДРПОУ:
43582541
-
Контактна особа:
Ганна Пирогова +380671254370 tovsavannahlights@gmail.com
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ЛЬВА ТОЛСТОГО, будинок 63
Оскарження: 18.08.2022 13:24 - 29.08.2022 00:00
-
Код ЄДРПОУ:
36707155
-
Контактна особа:
Сидоренко Олександр Володимирович +380503071995 sav@bmsline.sumy.ua http://bmsline.com.ua
-
Адреса:
40000, Україна, Сумська область, Суми, Аніщенка 11/1
Контракти
-
Код ЄДРПОУ:
43582541
-
Контактна особа:
Ганна Пирогова +380671254370 tovsavannahlights@gmail.com
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ЛЬВА ТОЛСТОГО, будинок 63