• Відкриті торги
  • КЕП

Електричні акумулятори

Оголошено тендер

205 000.00 UAH
Номер: dd8fe1fe4da34bfb81ca104ed904298c
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-07-20-000508-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
Замовник: Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
Очікувана вартість: 205 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Електричні акумулятори
Примітки: Категорія Замовника: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону, включено до Плану закупівель для оголошення повторних торгів
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
Дата опублікування: 20.07.2022 09:47

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума205 000.00 UAH