-
Відкриті торги
-
КЕП
31430000-9 Електричні акумулятори (Електричні акумулятори)
204 875.16
UAH з ПДВ
Номер:
99f1e49c73214b3182e7968517a4c123
Ідентифікатор договору:
UA-2022-07-20-008113-a-b1
Замовник:
Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01181765
-
Контактна особа:
Сергій Очеретяний +380444228597 gv@ucrf.gov.ua http://www.ucrf.gov.ua
-
Адреса:
03179, Україна, Київська область, Киев, пр. Перемоги, 151
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "САВАННА ЛАЙТС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43582541
-
Контактна особа:
Ганна Пирогова +380671254370 tovsavannahlights@gmail.com
-
Адреса:
03035, Україна, м. Київ, місто Київ, ВУЛИЦЯ ЛЬВА ТОЛСТОГО, будинок 63
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Номер договору:
99
Дата підписання:
29.08.2022 09:00
Період дії договору:
29.08.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
204 875.16 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 34 145.86 UAH)
Оплачено:
204 875.16 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 34 145.86 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Електричні акумулятори
×
-
Країна виробництва:
DE Федеративна Республіка Німеччина
Кількість
546 штуки
Період постачання
до 31.12.2022