-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«код ДК 021:2015: 45310000-3 - Електромонтажні роботи (Послуги з встановлення автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей на об'єкті: Полонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 (Корпус №3, котельня, гараж, гаражі та майстерні) Полонської ОТГ за адресою: Хмельницька область, м. Полонне, вул. Ходякова, 99)»
Тендер Prozorro UA-2022-07-15-004740-a
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації
Торги відмінено
387 121.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 935.61 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 935.61 UAH
Номер:
8cdffedb24624ffba7cbdd9e61c8ecd3
Внутрішній номер закупівлі:
14913602
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-07-15-004740-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади
×
-
Код ЄДРПОУ:
40212984
-
Адреса:
30500, Україна, Хмельницька область, Полонне, вул. Лесі Українки,113
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Процюк Алла Вікторівна +380384332551 lawyerotg@ukr.net http://polonne.osv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
387 121.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 935.61 UAH
Період уточнення:
15.07.2022 19:10 - 14.08.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
15.07.2022 19:10 - 24.08.2022 18:00
Аукціон:
02.09.2022 12:54 - 02.09.2022 13:23
Період кваліфікації:
з 02.09.2022 13:23
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписЗамовник здійснює оплату вартості виконаних послуг в національній валюті України в безготівковій формі шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Постачальника. Розрахунки вартості виконаних послуг здійснюються на підставі ст..49 Бюджетного кодексу України з відтермінуванням платежу до 30 банківських днів. У разі затримки бюджетного фінансування розрахунки за отриманий товар, надані послуги здійснюються протягом трьох банківських днів з дати отримання замовником бюджетного фінансування на розрахунковий рахунок після підписання Сторонами Акту приймання виконаних послуг та Довідки про вартість виконаних послуг та витрати, але не пізніше 31.12.2022 року.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з встановлення автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей на об'єкті: Полонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 (Корпус №3, котельня, гараж, гаражі та майстерні) Полонської ОТГ за адресою: Хмельницька область, м. Полонне, вул. Ходякова, 99)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 15.09.2022
Інформація про скасування
Номер:
566c643ea3ab4f2da2c1edf509217df5
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
У зв’язку із відсутністю фінансування, та з підстав, які передбачені частиною 1 статті 32 Закону, а саме: («відсутність подальшої потреби в закупівлі, товарів, робіт чи послуг»).
Період оскарження:
03.10.2022 16:33 - 14.10.2022 00:00
Дата опублікування:
03.10.2022 16:33
Дата виконання:
14.10.2022 00:03
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАСТІОН ВЕСТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41327129
-
Контактна особа:
Анатолій +380967410514 bastionwest@ukr.net
-
Адреса:
31320, Україна, Хмельницька область, Ходаківці, Кільцева, 14
Початкова пропозиція
263 639.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
263 639.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
68
Скарги
1
ПП "РЕЙДЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30320090
-
Контактна особа:
Олег Дмитрович Зініченко +380671230000 reyderbc@ukr.net
-
Адреса:
09100, Україна, Київська область, місто Біла Церква, БУЛЬВАР 50-РІЧЧЯ ПЕРЕМОГИ, будинок 19
Початкова пропозиція
328 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
328 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
54
Скарги
0
ТОВ "РАДАР-ПІВДЕНЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42655189
-
Контактна особа:
Пасісніченко Борис +380686048880 radar.tender@ukr.net
-
Адреса:
65039, Україна, Одеська область, місто Одеса, пр.Гагаріна, будинок 25, офіс 227
Початкова пропозиція
377 161.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
377 161.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Очікує розгляду
Відповіді на вимоги
10
Документи
35
Скарги
0