-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
«код ДК 021:2015: 45310000-3 - Електромонтажні роботи (Послуги з встановлення автоматичної пожежної сигналізації, системи оповіщення про пожежу та управління евакуацією людей на об'єкті: Полонська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3 (Корпус №3, котельня, гараж, гаражі та майстерні) Полонської ОТГ за адресою: Хмельницька область, м. Полонне, вул. Ходякова, 99)»
Тендер Prozorro UA-2022-07-15-004740-a
Усі документи, що входять до складу тендерної пропозиції та підготовлені безпосередньо учасником, повинні бути складені українською мовою, якщо інше не передбачено умовами документації
Торги відмінено
387 121.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 935.61 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 935.61 UAH
Період оскарження:
15.07.2022 19:10 - 20.08.2022 00:00
Скарга
Виконана замовником
Скарга
Номер:
064eead02b664350b50233b3f7a5ddb6
Ідентифікатор запиту:
UA-2022-07-15-004740-a.b3
Назва:
Скарга
Скарга:
Скарга
Пов'язані документи:
Учасник
- АМКУ від 13.09.2022.pdf 13.09.2022 13:53
- 1. Протокол переможця 99.pdf 13.09.2022 13:53
- 3. санкції (1).pdf 13.09.2022 13:53
- АМКУ від 13.09.2022.docx 13.09.2022 13:53
- 2. лист погодження.pdf 13.09.2022 13:53
- 5. ЗТД ЗОШ 3.doc 13.09.2022 13:53
- 4. d453145-20220910.htm 13.09.2022 13:53
- 6. працівники.pdf 13.09.2022 13:53
- Скарга АМКУ.pdf 13.09.2022 13:54
- 7. персональні дані.pdf 13.09.2022 13:54
- АМКУ від 13.09.2022.pdf.p7s 13.09.2022 13:54
- рішення від 14.09.2022 № 5840.pdf 14.09.2022 11:58
- Інформація про резолютивну частину рішення від 22.09.2022 №5955.pdf 23.09.2022 11:22
- рішення від 22.09.2022 № 5955.pdf 26.09.2022 13:23
- Пояснення по скарзі.pdf 16.09.2022 11:46
- Пояснення по скарзі.docx 16.09.2022 11:46
- лист погодження.pdf 16.09.2022 11:46
- санкції (1).pdf 16.09.2022 11:46
- право підпису.PDF 16.09.2022 11:46
- тз.pdf 16.09.2022 11:46
- мат база.pdf 16.09.2022 11:46
- посвідчення налагоджувальника.pdf 16.09.2022 11:46
- працівники.pdf 16.09.2022 11:46
- персональні дані.pdf 16.09.2022 11:46
Дата прийняття скарги до розгляду:
13.09.2022 14:50
Дата розгляду скарги:
22.09.2022 11:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
14.09.2022 11:59
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
26.09.2022 13:38
Дата виконання рішення Замовником:
27.09.2022 16:58
Коментар замовника щодо усунення порушень:
Скасовано рішення про визнання переможця,на виконання рішення орану оскарження.
Скарга
Розгляд припинено
Скарга на дискримінаційні вимоги
Номер:
fc347b2a96894b6f8ffa3df0f78d4770
Ідентифікатор запиту:
UA-2022-07-15-004740-a.b2
Назва:
Скарга на дискримінаційні вимоги
Скарга:
Опис у вкладенні
Пов'язані документи:
Учасник
- РАДАР-ПІВДЕНЬ СЕУ НААУ 2021 (2) (1).pdf 12.08.2022 18:15
- Скарга 4740.pdf 12.08.2022 18:15
- 11. аналогічне рішення АМКУ рішення від 27.04.2021 №9206.pdf 12.08.2022 18:15
- РАДАР-ПІВДЕНЬ СУОЗБП НААУ 2021 (2).pdf 12.08.2022 18:15
- сертифікат 2015.pdf 12.08.2022 18:15
- рішення від 03.02.2022№2304.pdf 12.08.2022 18:15
- рішення від 02.03.2021 № 3929.pdf 12.08.2022 18:15
- Скарга 4740.pdf.p7s 12.08.2022 18:15
- СКАРГА АМКУ.docx 12.08.2022 18:15
- протокол внесення змін від 15.08.2022 року.doc 15.08.2022 15:36
- таблиця змін від 15.08.2022 року.doc 15.08.2022 15:36
- рішення від 16.08.2022 № 5408.pdf 16.08.2022 13:49
- Інформація про резолютивну частину рішення від 25.08.2022 № 5544.pdf 26.08.2022 11:05
- рішення від 25.08.2022 № 5544.pdf 30.08.2022 11:38
Дата прийняття скарги до розгляду:
12.08.2022 21:36
Дата розгляду скарги:
25.08.2022 11:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
16.08.2022 13:50
Причина:
Замовником відповідно до Закону про публічні закупівлі усунено порушення
Дата прийняття рішення про припинення розгляду скарги:
30.08.2022 11:39
Дата прийняття рішення про припинення розгляду скарги:
30.08.2022 11:39
Скарга
Виконана замовником
Скарга на дискримінаційні вимоги тендерної документації
Номер:
a1ca49be35c34f7f966c1067eb5d2086
Ідентифікатор запиту:
UA-2022-07-15-004740-a.b1
Назва:
Скарга на дискримінаційні вимоги тендерної документації
Скарга:
Опис у вкладенні
Пов'язані документи:
Учасник
- РАДАР-ПІВДЕНЬ СЕУ НААУ 2021 (2) (1).pdf 27.07.2022 16:39
- 15.Постанова 1460.pdf 27.07.2022 16:39
- 10. Рішення від 29.10.2021 № 24567.pdf 27.07.2022 16:39
- докази.rar.p7s 27.07.2022 16:39
- лист від органу сертифікації.pdf 27.07.2022 16:39
- рішення від 03.02.2022№2304.pdf 27.07.2022 16:39
- РАДАР-ПІВДЕНЬ СУОЗБП НААУ 2021 (2).pdf 27.07.2022 16:39
- СКАРГА АМКУ.docx 27.07.2022 16:39
- СКАРГА АМКУ.docx (1).p7s 27.07.2022 16:39
- сертифікат 2015.pdf 27.07.2022 16:39
- 11. аналогічне рішення АМКУ рішення від 27.04.2021 №9206.pdf 27.07.2022 16:39
- 1. аналогічне рішення від 30.10.2020 № 20243.pdf 27.07.2022 16:39
- Скарга 4740.pdf 27.07.2022 16:39
- рішення від 02.03.2021 № 3929.pdf 27.07.2022 16:39
- докази.rar 27.07.2022 16:39
- 2. аналогічне рішення від 13.10.2020 № 19212.pdf 27.07.2022 16:39
- 16. рішення від 16.02.2022 № 3291.pdf 27.07.2022 16:39
- 12. наказ 104.pdf 27.07.2022 16:39
- 13. dstu_iso_50001_2020.pdf 27.07.2022 16:39
- рішення від 28.07.2022 № 5216.pdf 28.07.2022 12:58
- Інформація про резолютивну частину рішення від 09.08.2022 № 5364.pdf 09.08.2022 15:24
- рішення від 09.08.2022 № 5364.pdf 10.08.2022 12:04
- Пояснення по суті скарги РАДАР-ПІВДЕНЬ.docx 01.08.2022 13:14
- Пояснення 99.pdf 01.08.2022 13:14
Дата прийняття скарги до розгляду:
27.07.2022 17:41
Дата розгляду скарги:
09.08.2022 11:00
Місце розгляду скарги:
Антимонопольний комітет України
Дата прийняття рішення про прийняття скарги до розгляду:
28.07.2022 12:59
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
10.08.2022 12:04
Дата виконання рішення Замовником:
10.08.2022 16:07
Коментар замовника щодо усунення порушень:
зміни внесено