-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Покупка дров колотих твердих порід
Тендер Prozorro UA-2022-07-14-003914-a
Завершена
146 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 731.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 731.00 UAH
Номер:
eefeb52d623a4a969b56bb32463f9a6a
Внутрішній номер закупівлі:
14904312
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-07-14-003914-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41348856
-
Адреса:
37552, Україна, Полтавська область, с. Засулля Лубенський район, вул. Молодіжна, 93 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Сухопара +380993562411 0993562411@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
146 200.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
731.00 UAH
Період уточнення:
14.07.2022 13:20 - 22.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
14.07.2022 13:23 - 01.08.2022 13:19
Аукціон:
02.08.2022 15:05 - 02.08.2022 15:28
Період кваліфікації:
02.08.2022 15:28 - 03.08.2022 13:54
Період завантаження договору:
03.08.2022 13:54 - 23.08.2022 13:54
Умови оплати:
дата виставлення рахунку - 100%
- Подіядата виставлення рахунку
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях7 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Покупка дров колотих твердих порід
Кількість
50 метри кубічні
Період постачання
11.08.2022 - 31.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа-підприємець Ласкавий Максим Юрійович
Оскарження: 03.08.2022 13:54 - 14.08.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3728707656
-
Контактна особа:
Ласкавий Максим 380975560591 Laskavui01@gmail.com
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, Ромни, провулок 1-й Аптекарської, буд.13
Оскарження: 03.08.2022 13:54 - 14.08.2022 00:00
Початкова пропозиція
132 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
132 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
03.08.2022 13:54
Відповіді на вимоги
10
Документи
31
Скарги
0
ФОП Заблоцький Євгеній Ігорович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3399013690
-
Контактна особа:
Заблоцький Євгеній Ігорович 380675550715 zablockii27@meta.ua
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, Ромни, вулиця Коржівська, будинок 23, квартира 1
Початкова пропозиція
135 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
135 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
5f8031bdc64d42c5b7585485b9f39afa
Ідентифікатор договору:
UA-2022-07-14-003914-a-b1
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Ласкавий Максим Юрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3728707656
-
Контактна особа:
Ласкавий Максим 380975560591 Laskavui01@gmail.com
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, Ромни, провулок 1-й Аптекарської, буд.13
Номер договору:
84
Сума договору:
132 500.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
22.08.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
22.08.2022 08:59
Статус:
Виконаний