• Відкриті торги
  • КЕП

Покупка дров колотих твердих порід

Оголошено тендер

146 200.00 UAH
Номер: 9754dd067aff4bb2a1cf9b0c269d4097
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-07-14-002342-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
Очікувана вартість: 146 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Покупка дров колотих твердих порід
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 14.07.2022 13:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума146 200.00 UAH