-
Відкриті торги
-
КЕП
Покупка дров колотих твердих порід
132 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
5f8031bdc64d42c5b7585485b9f39afa
Ідентифікатор договору:
UA-2022-07-14-003914-a-b1
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41348856
-
Контактна особа:
Тетяна Сухопара +380993562411 0993562411@ukr.net
-
Адреса:
37552, Україна, Полтавська область, с. Засулля Лубенський район, вул. Молодіжна, 93 Б
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
Фізична особа-підприємець Ласкавий Максим Юрійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3728707656
-
Контактна особа:
Ласкавий Максим 380975560591 Laskavui01@gmail.com
-
Адреса:
42000, Україна, Сумська область, Ромни, провулок 1-й Аптекарської, буд.13
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
84
Дата підписання:
22.08.2022 08:59
Період дії договору:
22.08.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
132 500.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
132 500.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Покупка дров колотих твердих порід
Кількість
50 метри кубічні
Період постачання
11.08.2022 - 31.12.2022