-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Деревина (дрова твердих порід ) за ДК 021:2015 – 03410000-7 (Деревина)
Тендер Prozorro UA-2022-07-04-003429-a
Завершена
747 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 735.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 735.00 UAH
Номер:
690d2d074f3f4a45a07ed50789bc1a81
Внутрішній номер закупівлі:
14838750
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-07-04-003429-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38916537
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, м. Богодухів, вул. Чернієнка, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Піднебенна +380963776967 olena-zur@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
747 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 735.00 UAH
Період уточнення:
04.07.2022 13:28 - 10.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
04.07.2022 13:28 - 20.07.2022 12:29
Аукціон:
21.07.2022 13:29 - 21.07.2022 13:52
Період кваліфікації:
21.07.2022 13:52 - 25.07.2022 11:28
Період завантаження договору:
25.07.2022 11:28 - 14.08.2022 11:28
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина (дрова твердих порід ) за ДК 021:2015 – 03410000-7 (Деревина)
Кількість
415 метри кубічні
Період постачання
до 30.09.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП "ПАРХОМЕНКО ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ"
Оскарження: 25.07.2022 11:28 - 05.08.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2520400132
-
Контактна особа:
Олександр Пархоменко +380976196968 alexparhom69@gmail.com
-
Адреса:
61026, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЮВІЛЕЙНА, будинок 28
Оскарження: 25.07.2022 11:28 - 05.08.2022 00:00
Початкова пропозиція
743 265.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
743 265.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.07.2022 11:28
Відповіді на вимоги
10
Документи
72
Скарги
0
ФОП Юхта Людмила Миколаївна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2997021308
-
Контактна особа:
Юхта Людмила Миколаївна +380980692418 0980692418@ukr.net
-
Адреса:
62145, Україна, Харківська область, Селище Максимівка, вулиця Молодіжна будинок 5 квартира 16
Початкова пропозиція
747 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
747 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
10
Скарги
0
Контракти
Номер:
df519f14b0504c6dab19e1611246135f
Ідентифікатор договору:
UA-2022-07-04-003429-a-b1
Постачальник:
ФОП "ПАРХОМЕНКО ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2520400132
-
Контактна особа:
Олександр Пархоменко +380976196968 alexparhom69@gmail.com
-
Адреса:
61026, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЮВІЛЕЙНА, будинок 28
Номер договору:
74
Сума договору:
743 265.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
09.08.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
09.08.2022 12:31
Статус:
Виконаний