• Відкриті торги
  • КЕП

Деревина (дрова твердих порід ) за ДК 021:2015 – 03410000-7 (Деревина)

Оголошено тендер

747 000.00 UAH
Номер: d8a67f2ee1564a7f8af4cd9ab5902608
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-07-04-001879-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
Очікувана вартість: 747 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Деревина (дрова твердих порід ) за ДК 021:2015 – 03410000-7 (Деревина)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 04.07.2022 12:27

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума747 000.00 UAH