-
Відкриті торги
-
КЕП
Деревина (дрова твердих порід ) за ДК 021:2015 – 03410000-7 (Деревина)
743 265.00
UAH без ПДВ
Номер:
df519f14b0504c6dab19e1611246135f
Ідентифікатор договору:
UA-2022-07-04-003429-a-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ БОГОДУХІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38916537
-
Контактна особа:
Олена Піднебенна +380963776967 olena-zur@ukr.net
-
Адреса:
62103, Україна, Харківська область, м. Богодухів, вул. Чернієнка, буд. 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ФОП "ПАРХОМЕНКО ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
2520400132
-
Контактна особа:
Олександр Пархоменко +380976196968 alexparhom69@gmail.com
-
Адреса:
61026, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЮВІЛЕЙНА, будинок 28
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Номер договору:
74
Дата підписання:
09.08.2022 12:31
Період дії договору:
09.08.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
743 265.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
743 265.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина (дрова твердих порід ) за ДК 021:2015 – 03410000-7 (Деревина)
Кількість
415 метри кубічні
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Продовження строку дії договору про закупівлю та строку виконання зобов’язань щодо передачі товару, виконання робіт, надання послуг у разі виникнення документально підтверджених об’єктивних обставин, що спричинили таке продовження, у тому числі обставин непереборної сили, затримки фінансування витрат замовника, за умови що такі зміни не призведуть до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
38a26075f0b44189813061c41a37dbeb
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
На підставі пункту 4 частини 5 статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі», листа Учасника № 43 від 19.09.2022 р. про необхідність продовження строку виконання зобов’язань щодо передачі товару та розділу 8 Договору № 74 від 09.08.2022 р. (далі — «Договір») уклали цю Додаткову угоду № 1 (далі — Додаткова угода) до Договору про таке:
Замовник та Учасник дійшли згоди продовжити строк виконання зобов’язань щодо передачі товару та внести зміни до понкту 5.1 розділу 5 , а саме:пункт 5.1 викласти у новій редакції: «Термін поставки товару: до 31.12.2022 року відповідно до Рознарядки Замовника (Додаток 2 до договору)».
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
20.09.2022 13:32
Статус:
Опубліковано