-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Висвітлення діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради та депутатів усіх рівнів у мережі Інтернет, а саме: соціальній мережі «Facebook» табагатоплатформовомуклауд-месенджері «Telegram»
Тендер Prozorro UA-2022-07-01-002699-a
ДК 021:2015: (CPV): 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги (Висвітлення діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради та депутатів усіх рівнів у мережі Інтернет, а саме: соціальній мережі «Facebook» табагатоплатформовомуклауд-месенджері «Telegram»)
Завершена
2 250 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 250.00 UAH
Номер:
8949d7a209c44dd390601530d7125813
Внутрішній номер закупівлі:
14830803
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-07-01-002699-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40871476
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПРОСПЕКТ ДМИТРА ЯВОРНИЦЬКОГО, будинок 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Чечотка Наталія Леонідівна 380679193477 tender_dms@dniprorada.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 250 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 250.00 UAH
Період уточнення:
01.07.2022 12:05 - 08.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
01.07.2022 12:05 - 18.07.2022 00:00
Аукціон:
18.07.2022 11:26 - 18.07.2022 11:49
Період кваліфікації:
18.07.2022 11:49 - 18.07.2022 13:28
Період завантаження договору:
18.07.2022 13:28 - 07.08.2022 13:28
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки здійснюються щомісячно, з урахуванням п. 4.3 Договору, шляхом оплати Замовником акту здавання-приймання наданих послуг Виконавця після затвердження Замовником звіту (п. 5.5 Договору) і підписання Сторонами акту здавання-приймання наданих послуг.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях90 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Висвітлення діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради та депутатів усіх рівнів у мережі Інтернет, а саме: соціальній мережі «Facebook» табагатоплатформовомуклауд-месенджері «Telegram»
Кількість
2050 послуга
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Дмитра Яворницького, б.75
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ФОП СЕРГЄЄВА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
Оскарження: 18.07.2022 13:28 - 29.07.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
2960720261
-
Контактна особа:
Сергєєва Олена Миколаївна +380979142722 klukva.pas@gmail.com
-
Адреса:
49026, Україна, Дніпропетровська область, 49026, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вул.Тютюнника Василя, будинок 11, квартира 142
Оскарження: 18.07.2022 13:28 - 29.07.2022 00:00
Початкова пропозиція
2 243 750.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 243 750.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
18.07.2022 13:28
Відповіді на вимоги
10
Документи
64
Скарги
0
ТОВ АЙК'Ю ДІДЖИТАЛ ГРУП
×
-
Код ЄДРПОУ:
43419840
-
Контактна особа:
Баршак Єгор Романович +380991744952 iqdigroup@gmail.com https://iq-digital.org/
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Старокозацька, 11
Початкова пропозиція
2 250 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 250 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
57
Скарги
0
Контракти
Номер:
d574b3813e7a441faf1f5ac7293cedb8
Ідентифікатор договору:
UA-2022-07-01-002699-a-b1
Постачальник:
ФОП СЕРГЄЄВА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2960720261
-
Контактна особа:
Сергєєва Олена Миколаївна +380979142722 klukva.pas@gmail.com
-
Адреса:
49026, Україна, Дніпропетровська область, 49026, Дніпропетровська обл., місто Дніпро, вул.Тютюнника Василя, будинок 11, квартира 142
Номер договору:
13
Сума договору:
2 243 750.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
01.08.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
01.08.2022 00:00
Статус:
Виконаний