• Відкриті торги
  • КЕП

Висвітлення діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради та депутатів усіх рівнів у мережі Інтернет, а саме: соціальній мережі «Facebook» табагатоплатформовомуклауд-месенджері «Telegram»

Оголошено тендер

2 250 000.00 UAH
Номер: a4e68c2409da4b498d81520b7e312e0c
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-07-01-001718-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 2 250 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Висвітлення діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради та депутатів усіх рівнів у мережі Інтернет, а саме: соціальній мережі «Facebook» табагатоплатформовомуклауд-месенджері «Telegram»
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 01.07.2022 11:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описміський бюджет
Сума2 250 000.00 UAH