• Відкриті торги
  • КЕП

Висвітлення діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради та депутатів усіх рівнів у мережі Інтернет, а саме: соціальній мережі «Facebook» табагатоплатформовомуклауд-месенджері «Telegram»

2 243 750.00 UAH без ПДВ
Номер: d574b3813e7a441faf1f5ac7293cedb8
Ідентифікатор договору: UA-2022-07-01-002699-a-b1
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ВНУТРІШНЬОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Постачальник: ФОП СЕРГЄЄВА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
Класифікатор ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послугиАналіз за цим CPV
Номер договору: 13
Дата підписання: 01.08.2022 00:00
Період дії договору: 01.08.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору: 2 243 750.00 UAH без ПДВ
Оплачено: 2 243 750.00 UAH без ПДВ

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Висвітлення діяльності міської ради, виконавчих органів, комунальних підприємств, закладів, установ міської ради та депутатів усіх рівнів у мережі Інтернет, а саме: соціальній мережі «Facebook» табагатоплатформовомуклауд-месенджері «Telegram»
Код ДК 021:2015: 79340000-9 Рекламні та маркетингові послуги
Кількість 2050 посл
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання 49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, Дмитра Яворницького, б.75 На карті