-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
автобус спеціалізований для перевезення школярів
Тендер Prozorro UA-2022-06-30-001655-a
Згідно умов цієї процедури закупівлі тендерною документацією вважається сукупність інформації у вигляді заповнених електронних полів в розділі "Тендерна документація" та прикріпленого текстового документу "ТД АВТОБУС", що містить всю іншу інформацію, передбачену згідно ст. 22 Закону. Інформація про відсутність підстави для відмови в участі у процедурі закупівлі згідно ч. 2 ст. 17 Закону України «Про публічні закупівлі» надається учасником у складі тендерної пропозиції згідно умов тендерної документації
Завершена
2 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.6% або 14 400.00 UAH
мін. крок: 0.6% або 14 400.00 UAH
Номер:
9f3d25cf2f684f93b32217392543bd9a
Внутрішній номер закупівлі:
14823702
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-06-30-001655-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41326277
-
Адреса:
20401, Україна, Черкаська область, Тальне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Осокіна Катерина Григорівна 380473131004 talneosvita.otg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 400 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
14 400.00 UAH
Період уточнення:
30.06.2022 11:15 - 10.07.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
30.06.2022 11:15 - 20.07.2022 00:00
Аукціон:
20.07.2022 15:10 - 20.07.2022 15:33
Період кваліфікації:
20.07.2022 15:33 - 27.07.2022 10:45
Період завантаження договору:
27.07.2022 10:45 - 16.08.2022 10:45
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписЗдійснення оплати за переданий Покупцю Товар відбувається шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Продавця протягом 10 робочих днів після підписання Сторонами акту приймання-передачі Товару. У разі затримки бюджетного фінансування, розрахунок за наданий Товар здійснюється протягом 10 робочих днів з дати отримання Покупцем бюджетного фінансування закупівлі на свій реєстраційний рахунок; інша інформація щодо закупівлі: категорія замовника - органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"; мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська мова; назва товарів кожної номенклатурної позиції предмета закупівлі, та код товару, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: автобус спеціалізований для перевезення школярів - 34121100-2 - громадські автобуси; застосовані критерії оцінки - ціна (питома вага критерію - 100%);
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
автобус спеціалізований для перевезення школярів
Кількість
1 Одиниця
Період постачання
до 15.12.2022
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "АВТОГРАД-2007"
Оскарження: 27.07.2022 10:45 - 07.08.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
35891028
-
Контактна особа:
ТОВ Автоград +380971542160 avtograd2007@gmail.com
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА, будинок 164 А, офіс 7
Оскарження: 27.07.2022 10:45 - 07.08.2022 00:00
Початкова пропозиція
2 398 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 398 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.07.2022 10:45
Відповіді на вимоги
10
Документи
56
Скарги
0
ТОВ "АВТО-БАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41919370
-
Контактна особа:
Олександр Свідерок +380977511146 tender.avtobus@gmail.com
-
Адреса:
03148, Україна, м. Київ, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГНАТА ЮРИ, будинок 9, кімната 414
Початкова пропозиція
2 400 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 400 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
9f252e840e664cb8b51a76fb91ca75ad
Ідентифікатор договору:
UA-2022-06-30-001655-a-a1
Постачальник:
ТОВ "АВТОГРАД-2007"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35891028
-
Контактна особа:
ТОВ Автоград +380971542160 avtograd2007@gmail.com
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА, будинок 164 А, офіс 7
Номер договору:
75
Сума договору:
2 398 500.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 998 750.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
автобус спеціалізований для перевезення школярів: 2 398 500.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
12.08.2022 00:00
Статус:
Виконаний