• Відкриті торги
  • КЕП

автобус спеціалізований для перевезення школярів

Оголошено тендер

2 400 000.00 UAH
Номер: 9febf9439c604d25b070584529720d03
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-06-29-001003-a
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 2 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: автобус спеціалізований для перевезення школярів
Примітки: категорія замовника - органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"; вид закупівлі – процедура закупівлі (відкриті торги)
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 29.06.2022 15:37

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Описдержавний бюджет (залишок коштів освітньої субвенції, що утворився станом на 01.01.2022 року) – 50%; місцевий бюджет – 50%
Сума2 400 000.00 UAH