-
Відкриті торги
-
КЕП
автобус спеціалізований для перевезення школярів
Країна походження товару - Україна
2 398 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
9f252e840e664cb8b51a76fb91ca75ad
Ідентифікатор договору:
UA-2022-06-30-001655-a-a1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ТАЛЬНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41326277
-
Контактна особа:
Осокіна Катерина Григорівна 380473131004 talneosvita.otg@gmail.com
-
Адреса:
20401, Україна, Черкаська область, Тальне, ВУЛИЦЯ СОБОРНА, будинок 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "АВТОГРАД-2007"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35891028
-
Контактна особа:
ТОВ Автоград +380971542160 avtograd2007@gmail.com
-
Адреса:
18028, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, ВУЛИЦЯ В'ЯЧЕСЛАВА ЧОРНОВОЛА, будинок 164 А, офіс 7
Класифікатор ДК 021:2015:
34120000-4 Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осібАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю:
автобус спеціалізований для перевезення школярів: 2 398 500.00000 UAH з ПДВ
Опис:
Країна походження товару - Україна
Номер договору:
75
Дата підписання:
12.08.2022 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2022 00:00
Сума договору:
2 398 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 399 750.00 UAH)
Оплачено:
2 398 500.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 399 750.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
автобус спеціалізований для перевезення школярів
×
-
Країна виробництва:
UA Україна
Кількість
1 Одиниця
Період постачання
до 15.12.2022