• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Вугілля кам’яне

Завершена

680 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 450.00 UAH
Номер: 5f4719abd66b45f1bf50705c29415d47
Внутрішній номер закупівлі: 14797362
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-06-24-001403-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБОДІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ" ОБОДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Анатолій Катренко +380972111354 obodivka_school@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 680 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 450.00 UAH
Період уточнення: 24.06.2022 10:28 - 30.06.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 24.06.2022 12:11 - 10.07.2022 08:00
Аукціон: 11.07.2022 13:39 - 11.07.2022 14:02
Період кваліфікації: 11.07.2022 14:02 - 13.07.2022 13:29
Період завантаження договору: 13.07.2022 13:29 - 02.08.2022 13:29
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам'яне ДГ 13-25
Код ДК 021:2015: 09111100-1 Вугілля
Кількість 80 тонни
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації
вугілля кам'яне А 13-25
Код ДК 021:2015: 09111100-1 Вугілля
Кількість 5 тонни
Період постачання до 31.12.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПрАТ "Вінницяоблпаливо"

Оскарження: 13.07.2022 13:29 - 24.07.2022 00:00
Початкова пропозиція 679 920.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
676 410.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
13.07.2022 13:29
Відповіді на вимоги 10
Документи 28
Скарги 0
ТОВ "ТОПОБЛПАЛИВО"
Початкова пропозиція 677 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
677 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 10
Документи 21
Скарги 0

Контракти

Номер: 59ce603ef37c4266b1e16155903976b8
Ідентифікатор договору: UA-2022-06-24-001403-a-b1
Постачальник: ПрАТ "Вінницяоблпаливо"
Номер договору: 41
Сума договору: 676 410.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 26.07.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання: 26.07.2022 09:35
Статус:
Виконаний
jpg
img20220726_09294743.jpg
jpg
img20220726_09303196.jpg
jpg
img20220726_09311759.jpg
jpg
img20220726_09315882.jpg
p7s
sign.p7s
jpg
img20220726_10232270.jpg
jpg
img20220726_10240389.jpg
jpg
img20220726_10211146.jpg
jpg
img20220726_10243571.jpg
jpg
img20220726_10224841.jpg
jpg
img20220726_10251247.jpg
p7s
sign.p7s
pdf
договір.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткова угода 2.pdf
pdf
додаткова угода 1.pdf
pdf
специфікація.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s