• Відкриті торги
  • КЕП

Вугілля кам’яне

Оголошено тендер

680 000.00 UAH
Номер: a60b7ccab33648eea0a79b7d035ba1ba
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-06-24-000751-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБОДІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ" ОБОДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБОДІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ" ОБОДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 680 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Вугілля кам’яне
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 24.06.2022 10:10

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
вугілля кам'яне ДГ 13-25
Код ДК 021:2015: 09111100-1 Вугілля
Кількість 80 тонни
Період постачання (не задано)
вугілля кам'яне А 13-25
Код ДК 021:2015: 09111100-1 Вугілля
Кількість 5 тонни
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума680 000.00 UAH