-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам’яне
Ціна договору 676410,00 з ПДВ, Ціна договору 563675,00 без ПДВ.
676 410.00
UAH без ПДВ
Номер:
59ce603ef37c4266b1e16155903976b8
Ідентифікатор договору:
UA-2022-06-24-001403-a-b1
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ОБОДІВСЬКИЙ ЗАКЛАД ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІІ СТУПЕНІВ" ОБОДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26223007
-
Контактна особа:
Анатолій Катренко +380972111354 obodivka_school@i.ua
-
Адреса:
24353, Україна, Вінницька область, село Ободівка, ВУЛИЦЯ ДРУЖБИ, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ПрАТ "Вінницяоблпаливо"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01880670
-
Контактна особа:
Лариса Івасик +380671239184 vinoblpal@ukr.net
-
Адреса:
21021, Україна, Вінницька область, м.Вінниця, вул.Хмельницьке шосе, 122
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Опис:
Ціна договору 676410,00 з ПДВ,
Ціна договору 563675,00 без ПДВ.
Номер договору:
41
Дата підписання:
26.07.2022 09:35
Період дії договору:
26.07.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору:
676 410.00 UAH без ПДВ
Оплачено:
676 410.00 UAH без ПДВ
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
вугілля кам'яне ДГ 13-25
Кількість
80 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
вугілля кам'яне А 13-25
Кількість
5 тонни
Період постачання
до 31.12.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Внесені зміни
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
849a6a2c0ba44485bfbeb0eec057eddd
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
В зв'язку з допущеною технічною помилкою при завантаженні договору (пропущені сторінки)
Номер додаткової угоди:
41
Дата внесення змін до договору:
26.07.2022 10:33
Статус:
Опубліковано
- Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
Номер:
679919a193534648bf766c6b8dcd60dc
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
внесення змін спричинене допущенням технічної помилки в інформації до договору, а саме: в інформації до договору зазначено ціну без ПДВ, тоді як умовами договору є ціна з ПДВ.
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
26.07.2022 11:00
Статус:
Опубліковано
- Збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю. Обмеження щодо строків зміни ціни за одиницю товару не застосовується у випадках зміни умов договору про закупівлю бензину та дизельного пального, газу та електричної енергії (Закон)
Номер:
e213f5b8993d4abd9db15734fb246402
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
збільшення ціни за одиницю товару до 10 відсотків пропорційно збільшенню ціни такого товару на ринку у разі коливання ціни такого товару на ринку за умови, що така зміна не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю, - не частіше ніж один раз на 90 днів з моменту підписання договору про закупівлю/внесення змін до такого договору щодо збільшення ціни за одиницю товару.
Номер додаткової угоди:
41
Дата внесення змін до договору:
12.09.2022 09:05
Статус:
Опубліковано