-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Вугілля кам’яне
Тендер Prozorro UA-2022-06-15-003479-a
Тверде паливо (вугілля кам’яне)
Завершена
879 981.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 399.91 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 399.91 UAH
Номер:
1ebd1d4307b447ceacce6055ae3aea05
Внутрішній номер закупівлі:
14749396
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-06-15-003479-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43988082
-
Адреса:
66101, Україна, Одеська область, Подільський р-н, місто Балта, вул.Пролетарська, будинок 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Панчишина Юлія Олександрівна 0686675949 oviddil99@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
879 981.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 399.91 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
21 900.00 UAH
Період уточнення:
15.06.2022 13:21 - 21.06.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
15.06.2022 13:21 - 01.07.2022 00:00
Аукціон:
01.07.2022 11:36 - 01.07.2022 11:59
Період кваліфікації:
01.07.2022 11:59 - 01.07.2022 14:02
Період завантаження договору:
01.07.2022 14:02 - 21.07.2022 14:02
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписТверде паливо (вугілля кам'яне)
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам’яне
Кількість
79.5 тонни
Період постачання
до 30.09.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АКВАНТ"
Оскарження: 01.07.2022 14:02 - 12.07.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43464211
-
Контактна особа:
Ким Максим 380503427524 megion-ua@ukr.net
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, Павлоград, вулиця Дніпровська, будинок 293A
Оскарження: 01.07.2022 14:02 - 12.07.2022 00:00
Початкова пропозиція
877 680.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
877 680.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.07.2022 14:02
Відповіді на вимоги
11
Документи
16
Скарги
0
ТОВ "ВУГIЛЛЯТЕХРЕСУРС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39617803
-
Контактна особа:
Кабанов Сергей 380687217633 ugoltexresurs@gmail.com
-
Адреса:
65049, Україна, Одеська область, Одеса, вулиця Iвана Франка, будинок 47, корпус ф/д № 6, кв 9
Початкова пропозиція
879 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
879 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
11
Документи
4
Скарги
0
Контракти
Номер:
c2a4e7b62645481a9873b379f6624e42
Ідентифікатор договору:
UA-2022-06-15-003479-a-b1
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АКВАНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43464211
-
Контактна особа:
Ким Максим 380503427524 megion-ua@ukr.net
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, Павлоград, вулиця Дніпровська, будинок 293A
Номер договору:
23/22
Сума договору:
877 680.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
731 400.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
12.07.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Дата підписання:
12.07.2022 10:53
Статус:
Виконаний