-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам’яне
Оголошено тендер
879 981.00
UAH
Номер:
783d0019031d4da78eac22235d151b02
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-01-12-000200-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43988082
-
Адреса:
66101, Україна, Одеська область, Подільський р-н, місто Балта, вул.Пролетарська, будинок 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43988082
-
Адреса:
66101, Україна, Одеська область, Подільський р-н, місто Балта, вул.Пролетарська, будинок 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
879 981.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вугілля кам’яне
Примітки:
Тверде паливо (вугілля кам’яне)
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
12.01.2022 09:06
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Вугілля кам’яне
Кількість
79.5 тонни
Період постачання
до 30.09.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписТверде паливо (вугілля кам’яне)
Сума879 981.00 UAH