-
Відкриті торги
-
КЕП
Вугілля кам’яне
877 680.00
UAH з ПДВ
Номер:
c2a4e7b62645481a9873b379f6624e42
Ідентифікатор договору:
UA-2022-06-15-003479-a-b1
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПІЩАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43988082
-
Контактна особа:
Панчишина Юлія Олександрівна 0686675949 oviddil99@gmail.com
-
Адреса:
66101, Україна, Одеська область, Подільський р-н, місто Балта, вул.Пролетарська, будинок 9
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Постачальник:
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АКВАНТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43464211
-
Контактна особа:
Ким Максим 380503427524 megion-ua@ukr.net
-
Адреса:
51400, Україна, Дніпропетровська область, Павлоград, вулиця Дніпровська, будинок 293A
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Номер договору:
23/22
Дата підписання:
12.07.2022 10:53
Період дії договору:
12.07.2022 00:00 - 31.12.2022 23:59
Сума договору:
877 680.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 146 280.00 UAH)
Оплачено:
877 680.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 146 280.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Вугілля кам’яне
Кількість
79.5 тони
Період постачання
до 30.09.2022
Місце постачання
Відповідно до документації