-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Деревина дров'яна непромислового використання
Тендер Prozorro UA-2022-06-14-006043-a
Завершена
1 100 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 500.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 500.00 UAH
Номер:
832fa14caa1d4ceb830f704304559d75
Внутрішній номер закупівлі:
14745094
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-06-14-006043-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕТЕРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40240079
-
Адреса:
12422, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, село Дениші, вул.Михайлівська, будинок 51а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Людмила Коберник +380975920564 kobernik_lk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 100 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 500.00 UAH
Період уточнення:
14.06.2022 16:15 - 20.06.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
14.06.2022 16:18 - 30.06.2022 14:00
Аукціон:
01.07.2022 14:59 - 01.07.2022 15:22
Період кваліфікації:
01.07.2022 15:22 - 04.07.2022 14:04
Період завантаження договору:
04.07.2022 14:04 - 24.07.2022 14:04
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина дров'яна непромислового використання
Кількість
1000 метри кубічні
Період постачання
до 31.10.2022
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ПУЛИНСЬКИЙ ЛІСГОСП АПК" ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО АГРОЛІСОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЖИТОМИРОБЛАГРОЛІС" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Оскарження: 04.07.2022 14:04 - 15.07.2022 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20420193
-
Контактна особа:
Андрей Коверзюк +380978203014 pulinuleshosapk@ukr.net
-
Адреса:
12001, Україна, Житомирська область, Пулинський район, селище міського типу Пулини, ВУЛИЦЯ М. ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 24
Оскарження: 04.07.2022 14:04 - 15.07.2022 00:00
Початкова пропозиція
1 100 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 020 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
04.07.2022 14:04
Відповіді на вимоги
10
Документи
40
Скарги
0
Фізична особа-підприємець Присяжнюк Валерій Дмитрович
×
-
Код ЄДРПОУ:
1849200054
-
Контактна особа:
Присяжнюк Валерій +380683087604 granit-ukr@ukr.net
-
Адреса:
12420, Україна, Житомирська область, Житомирський район, село Тетерівка, ПРОВУЛОК ШКІЛЬНИЙ, будинок 1
Початкова пропозиція
1 030 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 030 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
34
Скарги
0
Контракти
Номер:
f90234c789264f04adc7ad61a93a4aef
Ідентифікатор договору:
UA-2022-06-14-006043-a-b1
Постачальник:
ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ПУЛИНСЬКИЙ ЛІСГОСП АПК" ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО АГРОЛІСОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЖИТОМИРОБЛАГРОЛІС" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20420193
-
Контактна особа:
Андрей Коверзюк +380978203014 pulinuleshosapk@ukr.net
-
Адреса:
12001, Україна, Житомирська область, Пулинський район, селище міського типу Пулини, ВУЛИЦЯ М. ГРУШЕВСЬКОГО, будинок 24
Номер договору:
62
Сума договору:
1 020 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
850 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
18.07.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Дата підписання:
18.07.2022 09:11
Статус:
Виконаний