• Відкриті торги
  • КЕП

Деревина дров'яна непромислового використання

Зміна реквізитів.

1 020 000.00 UAH з ПДВ
Номер: f90234c789264f04adc7ad61a93a4aef
Ідентифікатор договору: UA-2022-06-14-006043-a-b1
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕТЕРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Постачальник: ДОЧІРНЄ ПІДПРИЄМСТВО "ПУЛИНСЬКИЙ ЛІСГОСП АПК" ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАСНОГО КОМУНАЛЬНОГО АГРОЛІСОГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЖИТОМИРОБЛАГРОЛІС" ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Опис: Зміна реквізитів.
Номер договору: 62
Дата підписання: 18.07.2022 09:11
Період дії договору: 18.07.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Сума договору: 1 020 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 170 000.00 UAH)
Оплачено: 1 020 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 170 000.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Деревина дров'яна непромислового використання
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 1000 метри кубічні
Період постачання до 31.10.2022
Місце постачання Відповідно до документації

Внесені зміни

    Номер: f591aa896c1f493b92175114fe3c1963
    Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
    • Покращення якості предмета закупівлі, за умови що таке покращення не призведе до збільшення суми, визначеної в договорі про закупівлю
    Опис змін, що внесені до істотних умов договору: Зміна реквізитів.
    Номер додаткової угоди: 1
    Дата внесення змін до договору: 30.09.2022 15:04
    Статус:
    Опубліковано
pdf
Додаткова угода №1.pdf
p7s
sign.p7s