• Відкриті торги
  • КЕП

Деревина дров'яна непромислового використання

Оголошено тендер

1 100 000.00 UAH
Номер: 847e8d1b483a42aea5aa433cf8e1c620
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-06-14-003688-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕТЕРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕТЕРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 1 100 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Деревина дров'яна непромислового використання
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Червень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 14.06.2022 16:02

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Деревина дров'яна непромислового використання
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 1000 метри кубічні
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 100 000.00 UAH